Vilniui 700
Sausio 25 dieną Vilnius pasitiko savo garbingą 700 metų jubiliejų.












Vilniaus Užupio gimnazijos mokiniai ir visa bendruomenė sveikina ir siunčia šilčiausius linkėjimus savo miestui.
Iškilmingoje koncerto programoje buvo atlikti įvairių kartų ir muzikos stilių kūriniai, kompozicijos, kurios pasakojo iki šiol negirdėtas Vilniaus istorijas ir palietė dabarčiai aktualias temas.
Renginyje skambėjo gimnazijos mišraus choro dainos apie Vilnių, styginių bei pučiamųjų instrumentų ansamblių kompozicijos (paruošė muzikos mokyt. Sonata Stakionienė).
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Cholinienė paruošė poetinę kompoziciją „Aš rašau knygą apie Vilnių“, šokių mokytoja Ligita Vaičiūnaitė – šokius.
Didžiausiu siurprizu gimnazistams tapo naujai susikūrusios rock grupės „2+2“ pasirodymas.
Tradiciškai, renginio pabaigoje visa bendruomenė atliko jau gimnazijos himnu tapusią dainą „Mūsų dienos kaip šventė“, kuriai pritarė styginių kvartetas bei šokių grupė, o trimitų fanfarų palydimą „Ilgiausių metų“ Vilniui palinkėjimą turėjo išgirsti ir pats Gediminas Katedros aikštėje.
Sveikinimo žodį tarusi Užupio gimnazijos Direktorė Virginija Emilija Navickienė visiems padėkojo ir palinkėjo „gyventi taip, kad geru mokymusi, projektais, darbais, idėjomis puoštume mūsų pasakų miestą, nes Vilnius yra mūsų dalis, o mes esame Vilniaus dalimi“. Dar kartą dėkojame visiems renginio organizatoriams ir dalyviams!