Skip links

Tarp mūsų metų mokytojas

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Vilniaus meras Remigijus Šimašius apdovanojo metų mokytojus. Iš 42 komisijai pateiktų paraiškų komisija atrinko ir renginio metu apdovanojo 11 geriausių sostinės mokytojų. Tarp jų  ir Užupio gimnazijos informacinių technologijų mokytojas Andrius Chmieliauskas.

Pedagoginį darbą mokytojas pradėjo 2009 m. Nuolat siekdamas kokybės ir inovacijų ugdymo procese, mokytojas sudomina mokinius,  įtraukia išmaniuosius įrenginius į mokymosi procesą. Savo gimnazijos mokytojams ir mokiniams pristato naujausią programinę įrangą bei taiko ją ugdymo procese. Aktyviai dalyvauja gimnazijoje minint  valstybines šventes, prisideda prie scenarijaus bei idėjų generavimo. Mokytojas daugelio projektų iniciatorius ir dalyvis. Nuo 2015 m. būrelio-projekto VUGTV vienas iš vadovų (Užupio gimnazijos televizija). Andrius Chmieliauskas pagrindinis pagalbininkas mokiniams, kuriantiems video reportažus, siužetus, video portretus, dalyvaujant konkursinėje veikloje. Štai vienas iš pasiekimų: Lietuvos jaunimo centro organizuotame socialinių filmų konkurse „Filmuok – Nediskriminuok“ mokytojo ir jo mokinių sukurtas filmas pripažintas geriausiu, o jo autoriai apdovanoti pagrindiniu prizu.

Mokytojas Andrius visuomet randa bendrą kalbą su mokiniais, geba puikiai vadovauti klasei, ugdo pagarbą mokytojui ir mokyklai,  moka bendrauti su mokinių tėvais ir bendradarbiauti su kolegomis sprendžiant įvairius darbinius klausimus. Gimnazija didžiuojasi šauniu, kultūringu, niekuomet neatsisakančiu padėti mokytoju.

Laima Namajuškienė

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Return to top of page