Skip links

Startavo naujas Erasmus+ projektas „Sėkmingesnis karjeros planavimas“

Lapkričio 19 – 23 dienomis programos „Erasmus+” 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projekto „Sėkmingesnis karjeros planavimas“ (“Better Professional Life”) vykdymo komandos nariai (psichologė, karjeros koordinatorė ir projekto kontaktinis asmuo Gintarė Daubarienė, anglų kalbos mokytoja Ieva Ivanauskaitė, informacinių technologijų mokytojas Andrius Chmieliauskas) dalyvavo mokytojų – partnerių susitikime Chorzów (Lenkija) mieste.

Susipažinę su projekto koordinatorių mokyklos Zespol Szkol Budowlanych veikla ir erdvėmis, Lenkijos švietimo sistema ir Chorzów miestu, kartu su projekto partneriais iš Italijos, Turkijos ir Rumunijos aptarėme planuojamas mobilumų veiklas partnerių mokyklose bei galimus iššūkius. Mūsų vizitą praturtino dalykiniai psichologų seminarai apie paauglystės raidos uždavinius, tarptautinės darbo rinkos iššūkius ir perspektyvas, ateities profesijas ir ugdytinas karjeros kompetencijas. Pradžiugino kultūrinė pažintinė programa į turtingą istoriniu palikimu Krokuvą ir unikalų gamtos paminklą – Veličkos druskų kasyklas.

Grįžome praturtėję naujomis pažintimis, bendradarbiavimo galimybėmis, įkvėpti naujoms veikloms.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Parengė Gintarė Daubarienė

Return to top of page