Skip links

VAKCINAVIMAS – konsultacijos abiturientams – ne daugiau kaip 10 mokinių

Informuojame, kad pasikeitė reikalavimai dėl konsultacijų organizavimo abiturientams, kad konsultacijoje, egzamine vienoje patalpoje dalyvauja ne daugiau kaip 10 mokinių. Prašome šia taisykle vadovautis organizuojant konsultacijas.

Sprendimas dėl konsultacijų ir egzaminų baigiamųjų klasių mokiniams organizavimo būtinų sąlygų pakeitimo yra šiuo adresu https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/cbe0f1109ee811eb9fecb5ecd3bd711c

Informuojame, kad nuo š.m. gegužės 3 d. ugdymas vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokiniams vykdomas mišriu būdu švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka bei užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Detalesnę informaciją pateiksime artimiausiu metu.

Kadangi tikslas yra kuo greičiau visus sugrąžinti į mokyklas, labai prašome  paraginti mokytojus ir abiturientus skiepytis.

Prašome, kiek įmanoma greičiau, pasidalinti el. dienynuose, mokyklos interneto svetainėse, mokyklų socialiniuose tinkluose  registracijos nuoroda https://vilnius-vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine su mokytojais, abiturientais (kurių sąrašus esate pateikę Savivaldybei, abiturientai visi sukelti į sistemą), ir paraginti juos kuo skubiau registruotis ir vakcinuotis. Registracija vyksta nuo balandžio 19 dienos 12 val.

Kiekvienas asmuo privalo užsiregistruoti pats (arba jį gali užregistruoti kitas asmuo) ir pasirinkti sau tinkamą vakcinavimo laiką.

Skubėkite registruotis skiepui nuo Covid-19 viruso. Kuo greičiau pasiskiepysime, tuo greičiau sugrįšime į klases.  Abiturientų laukia egzaminai, svarbu jų metu jaustis saugiems. Galvokime ne tik apie savo, bet ir draugų, kolegų, artimųjų sveikatą.

Registracijos nuoroda https://vilnius-vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine

Return to top of page