Skip links

Nauja nominacija „VUG garbė“

Balandžio 25d., per klasės valandą, mokiniai rinkosi į renginį ,,VUG garbė“ . Renginio metu pagerbėme mokinius, kurių aukšti akademiniai rezultatai, kurie puikiai pasirodė olimpiadose, konkursuose mokykloje, Vilniaus mieste, respublikoje. Pasidžiaugėme gražia pilietine iniciatyva ,,100 km. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui“. Mokytoja A.Tubutienė su mokinių grupe aplankė daug istorinių, kultūrinių, gamtos paminklų ir įveikė 100 kilometrų.

Gimnazija apdovanojo 2 mokinius nauja nominacija ,, VUG garbė“ už pasiekimus ir ypatingą veiklą per mokslo metus. Nikolajus Elkana Eimutis buvo apdovanotas už aukštus pasiekimus moksle ir puikius rezultatus olimpiadose, konkursuose: IT olimpiada miesto etapas-1 vieta, fizikos olimpiada miesto etapas- pagyrimas, tarptautinis matematikos konkursas ,,Euklidas” – Lietuvoje finalininkas, B. Burgio konkurso „Matematikos maratonas“ – III vieta , matematikos 67 – oji olimpiada- padėkos raštas . Nikolajus baigė Lietuvos jaunųjų matematikos mokyklą, egzaminą išlaikė be klaidų ir gavo baigimo raštą.

Nominacija ,,VUG garbė“ buvo apdovanotas gimnazijos mokinių prezidentas Jonas Minialga. Jis subūrė darnią mokinių savivaldos komandą , kuriai puikiai vadovauja, atsakingai atstovauja mokinių interesams, konstruktyviai bendradarbiauja su gimnazijos administracija. Jonas savo vidine kultūra, inteligencija įkvepia daugelį mokinių, o organizuojami renginiai visada yra prasmingi. Džiaugiamės mokinių siekiais, pažanga ir rezultatais.

Parašė Virginija Mackonienė

Dominiko Gaidžio nuotr.

Return to top of page