Skip links

Pagalba mokiniui

Emocinio sąmoningumo ugdymo grupė (2024-05-02 – 2024-05-23)
Kodėl taip norime palyginti savo laimę su kitais? Kaip galime kitaip mąstyti, kad atrastume vidinę ramybę ir jaustumėmės laimingi?
Mokymų metu pažinsite savo įprastus reagavimo būdus, suprasite jų atsiradimo priežastis, daromą poveikį ir pasekmes. Juk keisti reagavimo būdus galima tik pasitelkus draugišką motyvaciją ir geranoriškumą savo pačių atžvilgiu.
Veda psichologė Eglė Biliūnienė
Pradžia: gegužės 2 d., 17.30-20.00 val. (ketvirtadieniais). Iš viso 4 užsiėmimai.
Laikas: 17:30 – 20:00 val.
Vieta: „Visų Šventųjų šeimos paramos centras“, Pylimo g. 50, Vilnius, 3 aukštas
Registracija ir daugiau informacijos: https://forms.office.com/e/LqGkSiLRAg
FB: 🌿„Kai esame darnoje su savimi,… – Mediacijos centras „In pace“ | Facebook

 

Socialinių įgūdžių grupė berniukams paaugliams (13 m. – 15 m.)
„Šok per bangas“
(2024 05 11 – 2024 06 22)
Kviečiame berniukus paauglius į socialinių įgūdžių grupę „Šok per bangas“
Paauglystė – naujas gyvenimo etapas, kuriame susiduriame su naujais džiaugsmais ir iššūkiais. Labai svarbu pažinti paauglystę iš arčiau, geriau suprasti savo jausmus ir poreikius, kad bangos būtų įveikiamos ir nebaisios. Šokime per paauglystės bangas kartu!
Grupė skirta berniukams nuo 13 m. iki 15 m.
Grupę ves: psichologė Aneta Bojarovič ir socialinė darbuotoja Justyna Sivinskė
Pradžia – gegužės 11 d. (šeštadienį), 14-17 val. 7 susitikimai šeštadieniais.
Vieta: Odminių g. 12, Vilnius, Vaikų ir paauglių dienos centre “Vilties angelas”, 3 aukštas.
Registracija ir daugiau informacijos: https://forms.office.com/e/eexFpGzuw5

Nemokamos psichologinės pagalbos telefonu galimybes. Nuoroda, kurią paspaudus galima rasti jaunimo, vaikų linijų ir kitokių linijų telefono numerius http://www.klausau.lt/telefonai

Psichologinės pagalbos  programėles:

“Nerimo klinikos” psichologės sukūrė nemokamą interaktyvią programėlę “Ramu”. Ši programėlė buvo sukurta žmonėms, patiriantiems panikos priepuolius, tačiau joje galite rasti įvairių būdų, kurie Jums padės sumažinti patiriamą nerimą, pavyzdžiui, joje rasite kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimų ir užduočių, kurios skirtos sustabdyti nerimą keliančias mintis.

Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija yra sukūrusi mobilios emocinės savipagalbos programėlė “Pagalba Sau”. Šios programėlės tikslas: emocinio raštingumo, savipagalbos įgūdžių ir asmenybės atsparumo ugdymas. (Tik Android naudotojams).

Dar viena programėlė,  kuri gali būti naudinga valdant patiriamą nerimą ir gerinant psichinę-emocinę sveikatą – “Atsipūsk”. Joje rasite dėmesingumo praktikų ir meditacijų pratimų, kurie gali padėti sumažinti jaučiamą vidinę įtampą. (Tik Android naudotojams).

Facebook puslapyje “Kognityvinė psichoterapija” psichologė, psichoterapeutė Akvilė Daniūnaitė karantino metu kasdien 10:30 val. ryte veda 20-25 min. mindfulness meditacijas. Kaip rašo pati Akvilė Daniūnaitė “Šios meditacijos bus praktinis atsakymas šiuo nelengvu laikotarpiu: būdas atsitraukti, susikaupti, pailsėti nuo informacijos triukšmo, mažinti nerimo simptomus, ugdyti naują (ar primirštą) įprotį ar tiesiog pagaliau sužinoti, kas ta mindfulness meditacija!”

Return to top of page