Skip links

Knygų Kalėdos

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms.

Kasmet pilnėjanti gimnazijos bibliotekos lentyna ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau dar dešimtims  mokiniams tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą. Ilga, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių ar metų.

 

Todėl šiemet „Knygų Kalėdos” kviečia dovanoti laukiamiausių knygų gimnazijos bibliotekai!

Prisegu gimnazijos bibliotekai labiausiai reikalingų knygų sąrašus (programinės ir laisvalaikio literatūros), tačiau mielai priimsiu ir kitas naujas (2008 – 2018 m.), nesuskaitytas, nesuplyšusias, jaunimui  įdomias knygas. Juk būna, kad namuose atsiranda kelios vienodos knygos arba visi perskaito ir knyga lieka metų metus dulkėti lentynoje… Suteikime knygoms antrą gyvenimą, o savo vaikams dovanojimo ir skaitymo džiaugsmą!

Padovanoję net ir vieną knygą iš bibliotekos pateikto sąrašo, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, gausinti skaitytojų gretas. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą – tai, kas mus lydėjo kelyje į laisvę.

Dovanojamų knygų lauksiu iki gruodžio 20 d.

Return to top of page