Skip links

Alumnų klubas

Šiais metais Vilniaus Užupio gimnazija (16 vidurinė mokykla) švenčia 75 metų jubiliejų. Ta proga vasario 28 d. į gimnaziją atvyko daugiau nei 200 buvusių mokinių, kuriuos pakvietėme, kad įkurtume Alumnų klubą. Vakaro metu koncertavo gimnazijos choras „Cantus Veris“, solistai, šokėjai, skaitovai. Po to sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Virginija Navickienė, pasisakė buvę mokiniai Eugenijus Bulavas, Monika Čekanauskaitė, Simonas Kareiva, Virginijus Šmigelskis, Gabrielius Satkauskas. Jie dalijosi prisiminimais, rodė mokyklines nuotraukas. Susidomėję alumnai žiūrėjo Emilijaus Norvaišos ir Zigmo Juciaus sukurtą videoportretą apie buvusį mokinį, gydytoją, profesorių, akademiką Kęstutį Strupą. Po to visi vaišinosi kava, arbata, ilgai bendravo su mokytojais, auklėtojais, kurie buvo apdovanoti gėlėmis ir džiaugėsi išgirdę daug gerų žodžių, džiuginančių jų širdis.

Renginio metu buvo išrinkta klubo taryba, kuri mėnesio pabaigoje rinksis į posėdį ir svarstys, kaip plėtoti alumnų veiklą.

2015 m. balandžio 29 d. vyko „VUG Alumni klubo“ steigėjų susitikimas, kuriame buvo sudaryti ir pasirašyti dokumentai. Teisutis ėmėsi atsakomybės teisiškai dokumentus įforminti.

Return to top of page