Skip links

Drąsūs, kūrybingi, nebijantys rizikuoti…

Taip galima apibūdinti mokomosios mokinių bendrovės ,,Drippy’’ narius: Marių Raupelį, Dominyką Pavlovičių ir Adrianą Latvinską. 2019m. gegužės mėnesį jie dalyvavo Simono Daukanto aikštėje vykusioje  tikroje kūrybiškų jauno verslo idėjų fiestoje – visuomenei atviroje „Lietuvos Junior Achievement“ Nacionalinėje mokinių bendrovių, startuolių mugėje konkurse. Savo kuriamus produktus ir paslaugas pristatyti susirinko daugiau nei 170 moksleivių iš net 44 geriausių šiais mokslo metais įkurtų jaunųjų bendrovių.   Vasario mėnesį ,,Drippy’’ dalyvavo regioninėje konkursinėje mugėje, kurioje užėmė  3-ią vietą ( vos 0,3 atsiliko nuo 2 vietos) ir UPS nominaciją – už exportiškiausią prekę. Nacionalinėje mugėje užėmė 3-ą vietą stendo interviu konkurse ir 10 -11 bendroje įskaitoje. Aukštesniam rezultatui pasiekti  tiesiog pritrūko laiko sudėlioti  ,,vyšnaites ant torto’’…

O kokį produktą sukūrė šaunieji vaikinai? Tai išvysite pasidairę po nuotraukų galeriją.

Nuoširdų „ačiū“ norėčiau tarti bendrovės prezidentui Mariui už verslo idėją, originalų jo paties sukurtą produkto dizainą, technologinį sprendimą, atkaklumą ir pasiaukojimą gaminant riedlentes naktimis. Prezidentas Marius sugebėjo išspręsti ne vieną iškilusią problemą. Apskaičiavo, kad  tokia pat kaina programavimo kursų ir reklamos kūrimo programėlių, nepatingėjo lankyti kursų ir dabar gali programuoti ir kurti reklamą savarankiškai. Verslumo genas… Tokiu pat genu gali pasidžiaugti ir  Dominykas Pavlovičius. Jis bendrovėje atsakingas už komunikaciją ir papildomo produkto gamybą, stendų paruošimą bei paradavimus. Dominykas puikiai bendrauja su pirkėjais ir atsakinėja į komisijos  klausimus,  aplenkdamas daugelį kitų mokinių startuolių bendrovių.

Prezentacijose „Drippy“ pristato Adrianas. Jis ne tik tai geba daryti labai gerai, bet taip pat kupinas inovatyvių verslo idėjų bei sprendimų, kurių įgyvendinimo lauksime kitais metais.

Sėkmingai startavusi „Drippy“ savo veiklą tęs ir kitais metais ir ,tikiuosi, šiais metais jų įgyta patirtis atneš dar geresnius rezultatus.

Ekonomikos mokytoja Irma Jančienė

Return to top of page