Adventą prisiminus
Autorius Viktorija Kuzavliovaitė,

Adventas yra mūsų visų asmeninio ir bendruomeninio dvasinio atsinaujinimo metas. Visi susikaupiame, laukiame nuostabiausių metų švenčių, mąstome apie gerus darbus, užuojautą tiems, kuriems daug ko stinga. Gimnazijoje vyko maisto banko akcija, kepėme pyragus, kad uždirbtus pinigus paaukotume seneliams, ėjome į bažnyčią, tyloje praleidome dvi pamokas ir pertrauką.

Gruodžio 19 dieną, trečiadienį aktų salėje vyko advento popietė. Ją rengė tikybos ir etikos mokytojos kartu su įvairių klasių gimnazistais. Mokiniai su didžiausiu entuziazmu ir smalsumu plūdo į salę. Ten kiekvienam buvo išdalinta po akmenuką ir žvakutę, kaip Kalėdų meto atleidimo ir susikaupimo simbolius. Visi sukūrėme nuostabią, šiltą ir jaukią atmosferą. Mėgavomės kalėdine muzika ir klausėme prasmingų žodžių bei gyvenimiškų istorijų.

Renginio pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę apmąstyti padarytas klaidas bei atleisti jas kitiems, uždegti žvakutę ir padėti ją ant baltos medžiagos scenoje. Ši popietė priartino mus dar vienu žingsniu vienas prie kito ir privertė dar labiau tikėti neišblėstančiais Kalėdų stebuklais. Tikimės, kad kitais metais šis renginys sulauks dar didesnio mokinių dėmesio ir noro jame dalyvauti.