Skip links

ERASMUS+ projekto „Sėkmingesnis karjeros planavimas“ mobilumas kitaip

Šie metai parodė, jog gyvenimas nei vienoje sferoje negali sustoti ir džiugu, kad nesustoja. Nors daugelis susidūrėme su įvairiais sunkumais, kai nežinojimą reikėjo paversti žinojimu, nemokėjimą- mokėjimu, ir dalykus, kurie atrodė neįmanomi tampa įmanomais. Turbūt niekas iki šių metų situacijos nebūtų patikėjęs, jog „Erasmus+“ partnerysčių tarptautiniai mobilumai vyktų kitaip, t.y. nuotoliniu būdu, bet pasirodo niekas negali sustabdyti nuo noro kelti kompetenciją, lavinti anglų kalbinius įgūdžius, praturtinti save įvairia patirtimi ir susipažinti tiek su pačia šalimi, tiek su dar daugiau projekto dalyvių. Projektas „Sėkmingesnis karjeros planavimas“ – tarsi istorinis projektas, paskutinį mobilumą įgyvendinęs nuotoliniu būdu.

Prisijungus į susitikimą,  pasitiko nežinia ir nerimas, nors matėme pažįstamus ir  besišypsančius veidus, bet trūko gyvo bendravimo, kuris suteikia pasitikėjimo ir artumo jausmą. Nepaisant šių kliūčių, veiklas įgyvendinome puikiai, net užsimiršdami, jog esame atskirti tūkstančiais kilometrų. Gauta informacija yra ne tik įdomi, bet ir aktuali dėl greitai besikeičiančio pasaulio, ypač kada pradedi galvoti, ką veiksi pabaigęs vidurinę mokyklą. Įgyta praktika kuriant tinklapius yra neįkainuojama. Didžiuojamės  savo atliktu darbu, svariu indėliu dirbant tarptautinėse grupėse, įgytomis kompetencijomis, turėdami galimybę reprezentuoti savo šalį ir  mūsų mylimą gimnaziją.

Džiugu, kad turime galimybę mokytis mokykloje be sienų, ačiū projekto grupei už suteiktą progą! Visos projekto grupės vardu kviečiu apsilankyti bpl.vug.lt ir paskaityti plačiau.

Jolanta Kaminskaitė, 3E

Return to top of page