Mokinių prezidentūra

Protmūšį laimėjo 3D klasė

Vasario 29 dieną mūsų gimazijojos aktų salėje vyko protmūšis. Šis renginys mūsų mokykloje atsirado tik praeitais metais, tačiau sulaukė didelio pasisekimo. Renginį organizavo ir vedė Jonas Sideravičius. Protmūšis ir jo idėja pamankštinti smegenis, tikimės, neužges ir ateinančiaias metais.

Konkurse dalyvavo po penkis atstovus iš kiekvienos klasės. Iš viso susirinko dešimt klasių. Vyko šeši turai po dešimt klausimų, taigi buvo užduota 60 netradicinių ir įdomių klausimų iš bendro išsilavinimo, geografijos, kalbų, muzikos ir vaizdinės medžiagos. Čia atėję mokiniai turėjo progą neįprastai praleisti popietę ir išbandyti savo žinias. Visos klasės pasirodė gerai, bet geriausiai sekėsi 3d. Ji užėmė pirmąją vietą, tad sveikiname ir džiaugiamės jų pergale bei protu.

Daugiau
Alias turnyras

Vasario 28 dieną visi pirmų ir antrų klasių moksleiviai susirinko Jaunimo klube sužaisti Alias‘o – smagaus žodžių spėliojimo žaidimo. Kiekviena klasė atrinko po du atstovus, o pats turnyras vyko pertraukų metu. Alias turnyras, jau ne naujiena mūsų mokykloje. Šis renginys vyko ir praėjusiais metais bei tikimės, kad vyks ir ateinančiais, nes jis suartina ir padeda mokiniams susibendrauti, taip pat mokiniai gali turiningai ir smagiai praleisti pertrauką bendraujant ir žaidžiant. Taigi turnyras davė naudos patiems mokiniams, nes jie turėjo progą pakeisti savo pertraukų veiklą ir dar gauti prizą – didelį šokoladą.

Daugiau
Keičiasi mokyklos prezidentas

Sausio 13 d., penktadienį, gimnazijoje vyko nauja prezidento inauguracija. Dėl netikėtų priežasčių į JAV emigravus buvusiai mokyklos prezidentei Barborai Bužinskaitei, prezidentu turėjo tapti 3c klasės mokinys Jonas Sideravičius, nes jis buvo antrasis kandidatas, surinkęs daugiausiai balsų per rinkimus. Tačiau dėl užimtumo jis atsisakė šio garbingo posto ir naujuoju VUG prezidentu tapo 3d klasės mokinys Andrius Česnulevičius!

Daugiau
Mainų savaitė

Lapkričio 21-25 ir gruodžio 5-9 dienomis vyko mokinių mainai net su penkiomis Vilniaus mokyklomis: Licėjumi, Jėzuitų gimnazija, Salomėjos Nėries gimnazija, Vytauto Didžiojo gimnazija ir Antakalnio vidurine mokykla. Mainai jau yra vykdomi ne pirmus metus ir teikia mokiniams be galo daug naujos bei naudingos patirties, skatina lyginti savo mokyklą su kitomis ir daryti išvadas, gerinant savo mokyklos aplinką bei veiklą. Kitų mokyklų mokiniai buvo pakerėti nuostabios Užupio aplinkos ir jaukumo. Visi jiems pasirodė labai draugiški ir malonūs, be galo patiko skanus ir nebrangus valgyklos maistas, per pertraukas skambanti muzika. Užbūrė mokinių laisvė ir kūrybingumas. Jaunimo klubas buvo įvertintas teigiamai. Mainų dalyviai net pavadino mūsų gimnaziją viena moderniausių.

Daugiau
Akcija "Mes švarą"


Lapkričio 18 d., penktadienį, per ketvirtą pertrauką, Užupio gimnazijos kiemelį bei Bekešą sudrebino būrelis mokinių. Gavome pirštinių, maišų ir pradėjome savo žygdarbį – tvarkėme nuo šiukšlinimo nukentėjusios gimnazijos aplinką. Pririnkome beveik pilną maišą šiukšlių, o tai yra daug, nes buvo tvarkomas nedidelis plotas.

Kaip visi žinome, šiukšlinimo problema yra aktuali visur, taip pat ji neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Spalvoti šiukšlių popierėliai, cigarečių nuorūkų jūra taip pat gaubia mūsų aplinką. Tad tikimės, kad dažniau tvarkant mūsų sąžinėse vis daugės atsakomybės ir tada šiukšles per pertraukas ar po pamokų reiks rinkti rečiau. Tikimės, bus rasta išeitis, kuri padės visiems. O pradėti galime pagalvodami ir apie kitus - pataikydami šiukšlę į kibirą! Labai ačiū visiems padėjusiems!

Daugiau