Dėmesio

 

Vasario 21 dieną Vilniaus Užupio gimnazijoje vyks tėvų - mokytojų susitikimai,klasių susirinkimai 

Nuo 16.00 – mokytojų susitikimai su tėvais;

18.30-19.00 – 2-ų klasių tėvų bendras susirinkimas aktų salėje
          (PUPP organizavimo ir vykdymo tvarka, asmeninio plano sudarymo tvarka)

19.00-19.20 – 4-ų klasių tėvų bendras susirinkimas aktų salėje
                                (Egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarka)

19.00 – klasių tėvų susirinkimai su auklėtojais

19.20 – 4 klasių tėvų susirinkimai su auklėtojais

 

ruošiantis susitikimams su Jūsų vaikus mokančiais mokytojais, kuris vyks
 2018 m. vasario 21 d. 16.00 – 19.00 val., kviečiame iš anksto užsiregistruoti, su kuriais mokytojais norėtumėte susitikti.

Registruotis reikia pas mokytojus, kurie turi daugiau klasių arba galės priimti ne visu susitikimams numatytu laiku. Su kitais mokytojais galėsite pasikalbėti be registracijos.

Kviečiame užsiregistruoti iki vasario 20 d. Neužsiregistravusieji galite neturėti galimybės susitikti su mokytoju.

Pokalbiui su mokytoju Jūs turėsite 6 min. Apgalvokite iš anksto, ką norėtumėte aptarti.

Paspaudę ant nuorodos po pasirinktu mokytoju, galėsite išsirinkti ir rezervuoti laiką, patogų  susitikti. Registruotis galima tik vieną kartą.

Labai tikimės jūsų supratingumo – nevėluokite į susitikimus su mokytojais, neuždelskite pokalbio su mokytoju, atminkite, kad po jūsų susitikimo laukia kiti.

Rekomenduojame susirašyti susitikimų laikus ir turėti su savimi susirinkimų dieną, kad galėtumėte sekti, pas kokius mokytojus tam tikru metu turite ateiti.

Registruodamiesi nurodykite vaiko vardą, pavardę ir klasę.

Pažymėkite laiką, kuris jums tinkamas, ir išsaugokite. Tai turite atskirai atlikti kiekvieno mokytojo, pas kurį norite pakliūti, registracijos platformoje.

  1. Laima Namajuškienė, lietuvių kalba (2-4 kab.), 2A,  4
    https://doodle.com/poll/refdcqx8nhnu2aes
  2. Aušra Smaleckienė,  lietuvių kalba (1-8 kab.), 2C, 2D, 3

https://doodle.com/poll/t6cmf3cs72qk9n9r

  1. Romualda Petrauskienė, lietuvių kalba (1-7 kab.), 2B, 2E, 4

https://doodle.com/poll/82c3dn2dz68kk8uw

  1. Alius Avčininkas, lietuvių kalba (1-9 kab.),  1A, 1B, 3, 4

https://doodle.com/poll/aaq5769ue8th2bxh

  1. Lina Cholinienė, lietuvių kalba (2-12 kab.), 1C, 1E, 3
    https://doodle.com/poll/yws95i5q52sh8zry
  2. Jadvyga Dapkienė, anglų kalba (4-8 kab.),  1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 3, 4   

https://doodle.com/poll/9s3x24a2xhdqk6iq

  1. Jūratė Šipkutė-Daminaitienė, anglų kalba (2-8 kab.),    1A, 2A, 2C, 2D, 3, 4
    https://doodle.com/poll/hgp44m8s8irse2xy
  2. Ieva Ivanauskaitė, anglų kalba (4-9 kab.), 2B, 2D, 2E, 4
    https://doodle.com/poll/r5znm384w8nted7y
  3. Nijolė Stankarienė, anglų kalba (3-9 kab.),    1E, 3, 4
    https://doodle.com/poll/i9brifeib5xd478e
  4. Margarita Kvedarauskienė, anglų kalba (3-10 kab.),  1A, 1B, 1E, 2E, 3, 4

https://doodle.com/poll/eixykabqw8mr878x

  1. Ana Jankūnienė, anglų kalba (2-8 kab.), 1A, 1B, 1C, 1D, 3
    https://doodle.com/poll/u4pgkvp243fbu48z
  2. Milda Brukštuvienė, istorija, pilietinis ugdymas (2-6 kab.),  1D, 2C, 2D, 2E 4, 3
    https://doodle.com/poll/qs4q4256e6ks9fqr
  3. Virginija Mackonienė, istorija (1-10 kab.),  3
    https://doodle.com/poll/8tvz4pktiasdh3vm
  4. Virginija Navickienė, istorija, pilietinis ugdymas (1-5 kab.),  1C, 1E

https://doodle.com/poll/ar32guxzqy9k8btf

  1. Robertas Ramanauskas, istorija, pilietinis ugdymas (2-7 kab.), 1A, 1B,  2A, 2B, 3, 4

https://doodle.com/poll/t9b439cc6fmkkns3

  1. Nijolė Šaltenytė, geografija (3-8 kab.), 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 4

https://doodle.com/poll/2uafvq9xg4eftpzk

  1. Andrius Guzėjus, matematika (3-5 kab.), 1B, 2A, 3, 4  
    https://doodle.com/poll/6f34rr5rwqdudwvm
  2. Žiedė Juodeikytė, matematika (1-3 kab.), 1C, 2C, 2D, 3
    https://doodle.com/poll/t7k959f4z298pt5d
  3. Daiva Kavaliūnienė, matematika (3-1 kab.), 2B, 2E, 4
    https://doodle.com/poll/g6s48c9z5fuudb3c
  4. Giedrė Dulkaitė, matematika (1-3 kab.),  1E, 3, 4 
    https://doodle.com/poll/9xsqeuc5r844by3a
  5. Sandra Ramanauskienė, matematika, IT (3-5 kab.),  1A, 1B, 1C, 1D, 3

https://doodle.com/poll/8dhnxibi35hwpnpg

  1. Violeta Motiejūnienė, fizika (1-10 kab.),   1C, 1D, 1E, 3 
    https://doodle.com/poll/9zbv6hi4gtiy3qt5
  2. Lina Tamošiūnienė, fizika (3-3 kab.),    1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3, 4
    https://doodle.com/poll/hztm62zekn5i49es
  3. Jūratė Paukštienė, chemija (4-3 kab.),   1C, 1D, 1E, 3
    https://doodle.com/poll/vf9978pzwe8a2yvy
  4. Sigutė Matiukienė, chemija (4-3 kab.),   1A, 1B, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3, 4
    https://doodle.com/poll/qy8nqip7bfbbt68k
  5. Dalia Vėželienė, biologija (2-3 kab.),   1C, 1D, 2A, 2C, 2D, 3, 4
    https://doodle.com/poll/upm6dc48v243z5sa
  6. Dalia Samuilienė, dailė, braižyba, grafinis dizainas (2-1 kab.),  1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 3, 4

https://doodle.com/poll/va72n7a32gukzkih